Pianka XPE - sprzedaż i przetwórstwo

Płyty kanalikowe HKP

Płyty kanalikowe HKP

Płyty (PP) polipropylenowe kanałowe

W ofercie Quarto Elemento posiadamy szeroki wybór płyt polipropylenowych kanałowych, (PP-HKP) o różnej gramaturze, szerokości i długości. Oferowane przez nas płyty występują w standaryzowanych rozmiarach, dużych i małych arkuszach. Na specjalne zlecenie naszych klientów jesteśmy również w stanie przygotować płyty polipropylenowe kanałowe o dowolnym kształcie i niestandardowym wymiarze. Płyty polipropylenowe kanałowe dostępne w naszej ofercie cieszą się dużym uznaniem na rynku, a ich wysoka jakość i stosunkowo niska cena sprawiają, że są one produktami atrakcyjnymi i często zamawianymi przez naszych klientów. Firma Quarto Elemento wykonuje kompleksową usługę przygotowania opakowań i ich elementów z płyt polipropylenowych. Dodatkowo, poza płytami PP-HKP, jesteśmy w stanie wycinać inne tworzywa, takie jak: Triplex, HDPE, LDPE, itp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  i do kontaktu z naszymi specjalistami.

Płyty polipropylenowe – zastosowanie

Niewątpliwie jednym z najczęstszy zastosowań płyt polipropylenowych jest wykorzystywanie ich w przemyśle opakowań spożywczych. Dzięki temu, że płyty polipropylenowe są obojętne fizjologicznie mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego doskonale sprawdzą się jako materiał z którego wykonuje się opakowania wielorazowe do pakowania jedzenia. Dodatkowo, decydując się na płyty polipropylenowe możecie mieć pewność, że przyczyniacie się do dbałości o środowisko, ponieważ polipropylen to materiał, który w 100% poddaje się recyklingowi. Płyty polipropylenowe Quarto Elemento to tworzywo, które doskonale sprawdzi się zarówno przy ujemnych jak i przy dodatnich temperaturach (zakres temperaturowy to od -20 do 100 stopni Celcjusza). Płyty polipropylenowe to materiał cechujący się ponadprzeciętnie wysoką odpornością chemiczną, dzięki czemu są w pełni odporne na oddziaływania kwasów. Oferowane przez nas płyty polipropylenowe to materiały, które nie absorbują wody dlatego doskonale sprawdzą się w środowisku narażonym na dużą wilgotność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania kontaktu przez formularz kontaktowy.

Polipropylen kanalikowy

Oferowany przez nas polipropylen kanalikowy to tworzywo, które uzyskuje się w procesie wytłaczania. Polipropylen kanalikowy to płyta, która składa się z wielu kanalików wypełnionych powietrzem. Charakterystyczną cechą polipropylenu kanalikowego jest jego niski ciężar i łatwość w obróbce. Płyty polipropylenowe kanalikowe dostępne w naszej ofercie to materiał, którego struktura przypomina tekturę, jednak w przeciwieństwie do niej, polipropylen kanalikowy jest odporny na działanie wilgoci, promienie UV i działanie środków chemicznych. Nasi specjaliści to fachowcy, którzy od lat działają w swojej branży, a realizowane przez nas projekty charakteryzują się wysoką jakością, dokładnością i dbałością o najmniejsze detale. Oferowany przez nas polipropylen kanalikowy doskonale sprawdzi się w jako zabezpieczenie ruchomych części w czasie transportu, opakowania i ich elementy, nośniki reklamowe oraz płyty ochronne do ścian. Jesteśmy otwarci na współpracę z wieloma branżami, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawiamy Wam naszą ofertę.